Välj en sida

KONTAKTA OSS

Kontakta oss

Kontoret

Telefon: 031-727 32 00
E-post: glcflytt@glc.se

Öppettider – Administrationen:
kl 07:00 – 17:00 (Vardagar)

Besöksadress

GLC Flytt AB
Gårdstens Industriväg 6
424 38 Agnesberg

Postadress

GLC Flytt AB
Box 79
424 22 Angered

Organisationsnummer:
556547-5471

Lager/Magasin

Besöksadress:
Gårdstens Industriväg 4
424 38 Agnesberg

Öppettider:
kl 07:00 – 16:00 (Vardagar)

i

Affärsområdeschef

Sudo Sulejmanovic
Telefon:  031-727 32 20
SMS: +46 725-68 14 00
E-post:  sudo@glc.se

i

Administration

Rebecca Friberg
Telefon:  031-727 32 08
SMS: +46 735-23 02 00

Ekonomi

Birgitta Wingdén
Telefon:  031-727 32 05            
SMS: +46 739-10 85 05                   
E-post:  birgitta.wingden@glc.se

Inrikes flyttuppdrag

Säljare
Agne Älventorp
Telefon:  031-727 32 10
SMS: +46 739-10 85 04
E-post:  agne.alventorp@glc.se

Säljare
Andreas Hallengren
Telefon:  031-727 32 09
SMS: +46 739-10 85 10
E-post:  andreas.hallengren@glc.se

Transportledare
Christoffer Svahn
Telefon:  031-727 32 03
SMS: +46 739-10 85 22
E-post:  christoffer.svahn@glc.se

Andreas Svensson               
Telefon:  031-727 32 04            
SMS: +46 702-33 66 30                   
E-post:  andreas.svensson@glc.se

Lager & Magasin
Telefon:  031-727 32 22            
SMS: +46 722-31 15 00                   
E-post:  flytt.lager@glc.se

Utrikes flyttuppdrag

Säljare
Stefan Lidén
Telefon:  031-727 32 06
SMS: +46 739-10 85 18                   
E-post:  stefan.liden@glc.se

Säljare
Eva Hardling
Telefon:  031-727 32 02
SMS: +46 739-10 85 20                   
E-post: eva.hardling@glc.se

 

HITTA HIT

Hur mycket möbler har du och vad kostar flytten?

Testa vårt volymberäkningsforumulär och få ett hum om hur stor volymen på din flytt är eller be om en offert direkt utan volymberäkning.